30 Eylül 2010 Perşembe

sıgaralık.sıgara paketleriniz için..keçe ve kumaşımn birleşimiyle ortaya çıkan bu sıgara koymak için kullanılan bu kılış oldukça kullanışlı ve şık..


27 Eylül 2010 Pazartesi

2010_2011 kolleksiyonu taçlarımın bir kısmı...

 oldukça yorucu gecen günlerin sonunda yeni birşeyler yapmanın keyfiyle yine burdayım halece tasarımlar olarak...Bu sefer küçük hanımlarıda düşünerek onlarında hoşuna gidecegini düşündügüm bir kaç tasarımıda ekledim taçlarımın arasına..lacivert,beyaz,kırmızı marin gurubu nun devamı daha sonra gelecek...çünki ;lacivert ,kırmızı ,beyaz hemen hemen bütün kıyafetler kombin yapabilecegimiz renkler..benden 2010_2011 yılı renkleri hakkında bir kaç tiyo...bu yıl kırmızı ve kırmızının tonları mavi ve mavinin tonları gözleri dolduracakmış..ben modacıların yalancısıyım..;)26 Eylül 2010 Pazar

handan hanıma özel keçe cep telefonu kılıfı...


bu pazar sabahı özel birine bu özel telefon kılıfını hazırladımm.... özenle üzerindeki çiçegi ve yaprakları keçenin üzerine nakış ipiyle tutturdum..sonra dügmesine geldi sıra..daha sonra içindeki iç kumaşını yerleştirdim..sonuç süper oldu pence...handan hanım iyi günlerde kullansın...24 Eylül 2010 Cuma

yeşil yeşil taç..

FISTIK YEŞİLİNİN ahengi bu taçta birleşti...çiçegin yaprakları tel tek elden yapıldı.ortasındaki parlaklık enerjinize enerji katacagı düşüncesiyle yapıldı..taçın üzeri saten kurdele ile itina ile sarıldı.ister kendiniz kullanın isterseniz hediye edin..iyi günlerde kullanın..;) 

22 Eylül 2010 Çarşamba

mavi bugulu taç;) 2

Ürün Açıklaması

mavinin tonları tanımlanamaz, krem renkle uyumu dansın ritmi gibi ..insana huzur verir.. ürün kumaş kullanılarak yapılmıştır..ortasındaki parlaklık enerjinize enerji katar..taçın üzeri saten kurdele ile itina ile sarılmıştır.ister kendiniz kullanın isterseniz hediye edin..iyi günlerde kullanın..;)


ikisi bir arada taç;)broşta yanında...
siyah ve kremin harika uyumu saçlarınızı süsleyecek.... yanındaki broşla şıklıgınıza şıklık katın..ister hediye edin isterseniz kendiniz kullanın..tamamen el işçiligi ile pamuklu kumaştan yapılmıştır.ortasına dügme yerleştirilmiştir.taç saten kurdele ile itina ile sarılmış ve çiçek üzerine itina ile sıkıca tutturulmuştur..iyi günlerde kullanın..

 not;broş ve taç tek fiyattır.19 tl.kargoda ikiside aynı kargonun içinde yollanacaktır.
 


mavi bugu taç..


mavinin tonları tanımlanamaz...insana huzur verir.. ürün kumaş kullanılarak yapılmıştır..ortasındaki parlaklık enerjinize enerji katar..taçın üzeri saten kurdele ile itina ile sarılmıştır.ster kendiniz kullanın isterseniz hediye edin..iyi günlerde kullanın..;)nazar degmesin taçı;)

siyah ve kremin harika uyumu saçlarınızı süsleyecek..ortasına yerleştirilen nazar boncugu ışıltınızı artıracak..ister hediye edin isterseniz kendiniz kullanın..tamamen el işçiligi ile yapılmıştır..
 
 http://www.pasaj.com/urun?b=nazar-degmesin-ta&u=113958
                     

20 Eylül 2010 Pazartesi

bütün karem benim taçı ;)

Ürün Açıklaması

kremle yeşil buluşması karşınızda..çiçekler gibi..ışıl ışıl canlımı canlı...ortasına dügme yerleştirildi.birde nazar boncugu ve çapa eklendi. kumaştan özenle ve saglam olarak dikildi.metal taç özenle saten kurdele ile sarılmış ve saglamlaştırılmıştır.Saçınızdan hiç çıkarmak istemeyeceksiniz..tamamen el işçiligi ile yapılmıştır,,ister hediye edin ister kendiniz takın..(kız çocuklarının ve genç hanımların saçında  şık durur:)iyi günlerde kullanın...kırmızı çiçegim taç. 2


kremle kırmızının buluşması karşınızda..bahar çiçekleri gibi..ışıl ışıl canlımı canlı...ortasına dügme yerleştirildi.birde nazar boncugu eklendi. kumaştan özenle ve saglam olarak dikildi.metal taç özenle saten kurdele ile sarılmış ve saglamlaştırılmıştır.Saçınızdan hiç çıkarmak istemeyeceksiniz..tamamen el işçiligi ile yapılmıştır,,ister hediye edin ister kendiniz takın..(kız çocuklarının saçında da şık durur:)iyi günlerde kullanın..

 

kırmızı çiçegim taç;)

kremle kırmızının buluşması karşınızda..küçük bahar çiçekleri gibi..ışıl ışıl canlımı canlı...ortasına dügme yerleştirildi.. kumaştan özenle ve saglam olarak dikildi.metal taç özenle saten kurdele ile sarılmış ve saglamlaştırılmıştır.Saçınızdan hiç çıkarmak istemeyeceksiniz..tamamen el işçiligi ile yapılmıştır,,ister hediye edin ister kendiniz takın..(kız çocuklarının saçında da şık durur:)iyi günlerde kullanın..bu üründen 2 adet bulunmaktadır..

18 Eylül 2010 Cumartesi

çapa çiçek taç..

yeşil ve turuncunun buluşması.tamamen keçe kumaş ve nakış ipiyle yapılmıştır.gemilerin çapa figürüyle renklendirilmiştir. Saçınızdan hiç çıkarmak istemeyeceksiniz..tamamen el işçiligi ile yapılmıştır,,ister hediye edin ister kendiniz takın..(kız çocuklarının saçındada şık durur:)iyi günlerde kullanın.
 kelebek vadisi taç..

siyah beyaz buluşması.tamamen keçe kumaş ve nakış ipiyle yapılmıştır..boncuk ve dügme kullanılmıştır.Saçınızdan hiç çıkarmak istemeyeceksiniz..tamamen el işçiligi ile yapılmıştır,,ister hediye edin ister kendiniz takın..nazar degmesin taçı..2

açık mor saten tül kurdele,keçe ve nazar boncugu ile yapılan bu taç kimsede yok..çiçegin tam ortasında nazar boncugu..NAZAR DEGMESİN..istenirse ideal bir hediye olabilir.Saçınızdan hiç çıkarmak istemeyeceksiniz..tamamen el işçiligi ile yapılmıştır,,iyi günlerde kullanın.kalbim sende taçı;)

siyah beyaz buluşması.tamamen keçe kumaş ve nakış ipiyle kapl figürü işlenmiştir..metal taç özenle saten kurdele ile sarılmış ve saglamlaştırılmıştır.Saçınızdan hiç çıkarmak istemeyeceksiniz..tamamen el işçiligi ile yapılmıştır,,ister hediye edin ister kendiniz takın..(kız çocuklarının saçında da şık durur:)iyi günlerde kullanın.

popiler yayınlar;)