28 Haziran 2011 Salı

bahar serisindee lacivertli modeller..

 en son yaptıgım çanta modellerim.kot kumaş üzerine keçe çiçeklerle hareketlendirildi.içleri pamuklu kumaşla kaplandı.40x45 cm boyutunda.sahipleri güzel günlerde kullansınn...;)

22 Haziran 2011 Çarşamba

NINE WEST İÇİN TASARLAYIN 2.oylama..


Halece Tasarımlar Submission to the Talenthouse Nine West Invite

görmüş oldugunuz bu çanta nine west tasarım yarışmasına katıldı.(tamamen el emegi ile yaptıgım bu çanta tasarımı 1.elemeyi geçti şimdi 2.sinde DESTEGİNİZE İHTİYACIM VAR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

http://www.talenthouse.com/creativeinvites/preview/aac82bf23dfa345272d5cc7fdc0257e2/219

2.oylama 27_0 6_2011 günü son.yukardaki linke girip tıklar ve açılan sayfada FACEBOOK İÇİN OY KULLAN kısmından oyunuzu vererek destek olabilirsiniz!!! :)sevgiler:))DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜRLER..;)

18 Haziran 2011 Cumartesi

kaymek sergisi açıldı..;)17 haziran günü başlamış olan sergi, 25 haziranda son bulacak.Sergi saat10.00_22.00 saatleri arasında gezilebilecek..Sergide 3 bin ögrenci tarafından 87 bıranşta hazırlanan 6 binden fazla eser yer alıyor..
yıl sonu sergisinde 81 il projesi kapsamında yaptıgım yaglı boya tablom..

ve sergilenen bir kaç eserimde karşınızda;)sergiden çektiklerimi daha sonra yayınlarım inşallahh;)          ve  deginmeden geçemiyecegim sevgili emizanın kendi eli ve emegiyle tasarladıgı tarçın ve karanfilden kolyeleri mutlaka görmelisiniz.

ben 1  adet resmini sizlerle paylaştım..siz emizanın blogundan diger harika tasarımlarına bakın derim ben..;)
linki tıklayınız efem;)

emiza

13 Haziran 2011 Pazartesi

özel Bahar çantaları

Çantanın sahibi bir anne geniş ve rahat kullanabilecegi,içine çocugunun eşyalarınıda koyabilecegi bir çanta yapmamı rica etti..bende keyifle bir anne için bu kot çantalı tasarladım..;)
kot kumaş üzerine keçe çiçeklerle hareketlendirildi.50x45 cm
boyundan asılabilsin diye tek kuplu olarak tasarladım.kol boyu uzunlu 140 cm.içi kumaşla kaplandı.içinde cebide mevcut.  güzel günlerde mutlulukla kullanılsın...
sizde bu çantalara  yada kafanızada tasarladıgınız çantaya sahip olmak isterseniz..halecepasaj@hotmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.. 


10 Haziran 2011 Cuma

keçe çantalar.

en son buket hanım ve arkadaşı için tamamen el emegi keçe üzerine işlemeli çantalarım..güzel günlerde kullansınlar..

1 Haziran 2011 Çarşamba

BAHAR 3 ÇANTA MODELLERİ;

 tamamen el emegi.kot kumaş üzerine keçe çiçekler yerleştirildi.dallar makina nakışı olarak yapıldı.çantaların içleri kumaşla kaplandı.içlerinde 1 adet gözde mevcut. halece tasarımlar.. baharın renkleri uçuşuyor çantalarda..

popiler yayınlar;)