31 Aralık 2011 Cumartesi

31/12/2011_mutlu yıllar efem;))


ve 2011 bitmesine saatler kaldı...
BU yıl ne çok şey yaşadık..benim yüregimde kalan ...Van depremi oldu başlıca..:(sessizligin içinde ,telaşla ve korkuyla kalan insanlar..bombanın tam ortasında..bu acıyı unutturacak daha büyük bir acı vermesin tanrım..


hep bu ülke hepimizin derken ...teröre kurban ettigimiz şehitler...!!!!Rabbim mekanlarını cennet eylesin...


politika,sanat,hayat.....bizim yaşadıklarımız bize yaşatılanlar..;);)


2012 yuılından hem çok hem az şeyler bekliyorum...insanız işte ;)bekliyoruz ne yapalım yaniii....;)


öncelikleeeee  sağlık diliyorum!!!kendim,ailem,sevdiklerim...ve tanıyıp,tanımadıgım herkes için...


sonra neşe diliyorum!!!....gülmeyi bilenn birileri olsun ve bizelere eşlik etsin diye....;)


hayırlı kazançlar diliyorum!!! herkese..hayırla hep gelsin diye..;)


diliyorum da diliyorum işteeeeee;);)


mutlu  yıllar bu yazıyı okuyan sanaaaa;)


sevgiler...26 Aralık 2011 Pazartesi

ne var bu hediye paketlerinin içinde?;)2012 girmeden önceki son _özel siparişim_;)bir firma mağazasındaki elemanları için yapmamı istedi bu cep telefonu kılıflarını..umarım begenirler...MUTLU VE GÜZEL BİR YIL GEÇİRİRLER...

hediye paketlerim;)yeşillerle ,kırmızılar çok yakıştı..birde sonradan turuncu renk ekledim..valla  bir renk çümbüşü ortaya çıktı;)daha önce hediye paketimin yapılışını anlatmıştım .kolay bir hediye paketi yapmaya ne dersiniz?;)


tabi içindeki telefon kılıflarıda ayrı bir renk cümbüşü oluşturuyor haniii;);)


25 Aralık 2011 Pazar

kolay bir hediye paketi yapmaya ne dersiniz?;)Bugünler de  biraz yoğunum.yılbaşı öncesi yetiştirmeye çalıştığım siparişlerim var.Tabi bu siparişler içinde hediye paketi düşünmek ve yapmak lazım;)Hazır yeri gelmişken kolay ve çabuk yapabileceğiniz bir hediye paketi örneği göstermek istedim size.kendimin de çok sık kullandığım ve beğenerek yaptığım  bir model.


öncelikle benim elma kağıdı diye bildiğim;kalın kahverengi kağıtlardan edinmeniz gerek.(kağıt malzeme satan yerlerden bulabilirsiniz.)tabi ki olmazsa olmazımız  kurdele ve silikon makinası.bu kadar az malzeme ile
hediye paketi sizde yapabilirsiniz.
önce istediğimiz ebatta katlandığında dikdörtgen şeklinde görünen (uzun zarf şeklinde de olabilir) bir şekil elde edip elma kağıdımızı kesiyoruz.   

daha sonra kurdelemizi  kesip zarf şekline getirdiğimiz paketimizin ağız kısımlarına silikonla yapıştırıyoruz. sonrada yine  silikonla kağıdımızın kenar kısımlarından yapıştırma işlemini gerçekleştiriyoruz.

kağıt kalın olduğu için ben silikon kullanmayı tercih ettim ,siz kuvvetli bir yapıştırıcıda kullanabilirsiniz.
ve sonunda hediye paketimiz hazır efem;);)


iyi pazarlar..;);)

15 Aralık 2011 Perşembe

2011 den sondan önceki keçe cep telefonu kılıflarım.;)


tamamen el emegi ile üretilen keçe cep telefonlarım karşınızda efem;) kullandıgım mazemeler,;keçe,kumaş,nakış ipi,tahta boncuklar..telefon kılıflarının içi kumaşla kaplandı.telefonu çıkarırken kılıfından kolaylık saglasın,düşme ve darbelerde zarar görmesin diye..uamrım begenirsiniz...8cm /12 cm boyutunda.


sevgiler 


bu ürünler satılmıştır.

14 Aralık 2011 Çarşamba

taaaa istanbula evine dogru yola çıkan ürünler...;)

taaaa istanbula evine dogru yola çıkan ürünler...;)keçeden tamamen el emegi ile yapılmış el çantası yine keçeden tamamen el emegi ile yapılmış keçe taç ,keçeden yapılmış kolye ve deeee  gülen kız lavanta torbası....Sahibi güzel günlerde kullansınnn;)


popiler yayınlar;)