6 Ekim 2012 Cumartesi

10marifet sergisinin yeri ve zamanı belli oldu;)

10marifet sergisinin yeri ve zamanı belli oldu

   10 marifet sitesinden duyurularını aynen aktarıyorum..ve diyorum kii istanbulda olan herkes bir ugrasın bu sergiye..

Burdan 10 mafifet ekibini ve etkinlikte emegi gecen herkesi kutluyorum.

 Sevgili arkadaşlar,

Bir 10marifet sergisi lafı eksik olmuyor aylardır, ne dilimizden düşüyor ne gündemimizden. Sizler de eksik olmayın, bu serginin gerçekleşmesini sağlayan esas elemanı gerçek kıldınız: İş birliği. El ele vermek ne demek çok güzel bir şekilde gösterdiniz, göstermeye de devam ediyorsunuz. Sizin iyi niyetiniz olmasa ortada böyle bir organizasyon olamazdı. Ve nihayet o organizasyonun ismi gibi cismi de şekillenmeye başladı. Sergimizin yeri ve tarihi belli oldu. Hepsi burada, ama buradan da tekrar edeyim:
Tarih: 14 Ekim Pazar, saat 11:00 ve sonrası
Yer: Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Toplantı Salonu, BÜMED
Bu ilk seçenek. Burada büyük, şık, kocaman pencerelerinden yemyeşil bahçesi görünen bir salonda, biz, siz, Kartopu, Koruncuk Vakfı, getirmek istediğiniz kişiler, diğer davetliler, atıştırmalıklar, çaylar kahveler ve tüm güzel çalışmalarımız olacak. Bütün bir gün, tatlı ve rahat bir atmosferde istediğimiz gibi bir arada olabiliriz.
BÜMED’e iki şekilde ulaşılabilir. Birincisi, Bebek sahilinden biraz yürüyerek yukarı çıkmak, ikincisi ise Etiler’de Boğaziçi Üniversitesi’nin içinden aşağı doğru yürüyerek ulaşmak. İkisi de merkezi yer, ikisi de olabilir. Biz de size kolaylık sağlamak açısından Taksim’den gün içinde birkaç kez minibüs kaldıracağız. Bunun detayını da ekleyeceğim.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

halecepasaj@hotmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz:)

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

popiler yayınlar;)