27 Ağustos 2012 Pazartesi

Özel_hülya hanımın kına kuşları;)(Hülya Henna Dame Vögel) evet sonunda Hülya hanımın kınasında dagıtılacak kırmızı kına kuşlarımın ,sepetiyle birlikte karşınızda;);)

kuşlar kırmızı,kanatlar beyaz kalp..ucup gittikleri yerlere saglık getirsin diyelim bizdeee;)


26 Ağustos 2012 Pazar

özel_ Muhteşem yüzyıl Kırmızı kına taçları

Bayram sonrası sonunda fırsat bulup yaptıgım kına taçlarını yayınlayabildim...Bu kırmızılı kına taçları yirmi bayanın Hülya hanımın kına gecesinde başlarını süsleyecek...
Önce incili bir model yapmıştım..Daha sonra hülya hanımın tasarımım güvenip bırakması sonucu bu modeli yapmaya karar verdim...Muhteşem yüzyıl dizisindeki taçlardan etkilendim sanırım..;);)

Hülya hanıma da burdan bir kez daha bir ömür boyu mutluluklar diliyorum;)


16 Ağustos 2012 Perşembe

BAYRAM ÇİKOLATASI_ S.A.D.E ÇİKOLATA DA...halecetasarımlarda;)Daha önce güzel bir projenin içinde olacagımdan bahsetmiştim..;) Evet eski bir arkadaşım bir çikolata dükkanı açtı...Şimdilik çikolata da üzerine ama ilerleyen günlerde butik kurabiye işinede adım atacak...
tabi  halecetasarımlara ait özel günler için el emegi ile hazırladıgım( bebek ,dügün magnetleride dükkanda olacak...gelişmelerden haberdar edecegim sizlere...sevgiyle kalın... 

BAYRAM ÇİKOLATASI_
S.A.D.E ÇİKOLATA DA...

halecetasarımlara ait bebek ve özel günler için el emegi magnetler sade çikolatada
serceönü mah.Cınar cami yanı .Cigerci mehmet usta karşısı...KAYSERİ.

11 Ağustos 2012 Cumartesi

Özel sipariş_ kırmızı kına kuşlarım
oldukça uzun bir ara  dan sonra  merhaba;) 

bugunlerde sürekli bir koşuşturmanın içindeyim..magnetler yapıyorum,önlükler dikiyorum... 
Bir de o kadar yoğunlugun içinde kendime yeni bir yoğunluk icad ettim:( Ehliyet almaya karar verdim..Oldukça meşakkatli bir işmiş bu ehliyet alma işi...

neyse sonunda ehliyetimi aldım da bu meşgaleden kurtuldum;);)

ve gördügünüz bu magnetler bir kına gecesinde dagılıcak..kırmızı kuşlar ve beyaz kalp kanat..;) arkasında lavanta ve magnet kullandım..

Bir müşterim hem akrabası hemde arkadaşı için istedi..Tamamen bana bıraktı yapılacak olan figürü..
Birde sepetini yapacagım..;)
şimdi kuşları görün istedim..Daha sonra detaylı resimlerle burdayımm...sevgiyle kalınn..

9 Ağustos 2012 Perşembe

Siz Hiç LSV Dükkan Çikolatası Tattınız mı?LSV Dükkan yani Lösev Dükkan’ında lösemili çocuklarımızın anneleri kendi elleriyle hazırladıkları organik kurabiyeler ve birbirinden renkli el emeği, göz nuru el işlerini sizlere sunuyor. LSV Dükkan bundan tam 12 sene önce LÖSEV Ankara’da, küçücük bir atölyede 5 anne ile başlayan bir çalışmayken bugün yüzlerce annenin ekmek parasını kazandığı meslek atölyeleri haline geldi.                                        

Beslenme ile kanser arasındaki yakın ilişkiye dikkat çekmek için kurulan bu minicik atölye, seneler içerisinde azim, sevgi ve inançla büyüdü. Giderek büyüyen ve insanın içini ısıtan bu başarı öyküsü, LSV Dükkan markasını yaratmaya kadar uzandı. Lösemili çocuklarımızın annelerinin umutlarını, hayallerini işlediği, sevgiyle yoğurduğu her bir LSV Dükkan ürünü sevgili çocuklarımızı hayata bağlayacak.

Tüm renkleri ve lezzetleri ile Türkiye’nin her yerinden LSV Dükkan’a www.lsvdukkan.com üzerinden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.
Lösev’i Twitter’da @losev1998 hesabından takip edebilir, #LosevHayatVerir hashtag’i ile  paylaşımlarınızla destekleyebilirsiniz.

Bir bumads sosyal sorumluluk içeriğidir.

popiler yayınlar;)